Nieuws

Vlug en Lenig doet weer mee!!

Leden van Rabobank Salland kunnen van 5 t/m 27 september hun stem uit brengen op de deelnemers aan de Rabo ClubSupport actie, die zij een warm hart toe dragen, denk hierbij aan onze vereniging.Hoe meer stemmen er op onze vereniging worden uitgebracht, des te hoger de bijdrage die wij als vereniging ontvangen. Stemmen kan via de Rabo App en rabobank.nl/clubsupport. En kijk ook eens bij de andere verenigingen uit het dorp.

Bij voorbaat hartelijk dank voor uw stem !

Rust en ruimte voor mens en natuur.


Beeldmateriaal:
Jan Venekamp
Loes ten Anscher

Mis je iets op deze website of wil je iets doorgeven, stuur dan een email:
Klik hier en stuur de redactie een e-mail.

Ontwerp & Ontwikkeling: Blinck Media & Webdesign Buro

Copyright © 2021 Okkenbroek.net. Alle rechten voorbehouden.